PETEC 71750 Rychlý průmyslový čistič dílů

PETEC 71750 Rychlý průmyslový čistič dílů (2)

Přípravek pro bezezbytkové čištění součástí motorů a strojů od olejů, maziv, pryskyřic, zbytků lepidel atd. Více informací

 Skladem 4 ks
100
121 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071750
EAN:
4013558717500
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek na bázi acetonu pro bezezbytkové čištění součástí motorů a strojů, pružin, ložisek, startérů, pohyblivých mechanismů, kluzných uložení apod. od olejů, maziv, pryskyřic, zbytků lepidel atd.

  • extrémní čisticí síla díky acetonové bázi
  • odmašťuje důkladně, rychle zasychá a nemá žádné korozní účinky
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Čištěné plochy se nejprve mechanicky zbaví hrubších nečistot. Čistič se nastříká na znečištěné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm. Následně se nechá chvíli působit a potom se setře čistým hadrem. Při silněji ulpívající nečistotě se proces zopakuje. Zbytky se otřou čistým hadrem.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 71750


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.