PETEC 71450 Odstraňovač zápachu a čistič klimatizací oceán

PETEC 71450 Odstraňovač zápachu a čistič klimatizací oceán (3)

Přípravek ve spreji pro čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní oceán. Více informací

 Skladem > 10 ks
105
127 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071450
EAN:
4013558714509
Hmotnost:
0.3 kg

Přípravek v automatickém spreji pro čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní oceán.

  • čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla
  • odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)
  • působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy
  • příjemná vůně (svěží oceán)
  • jednoduché a rychlé použití
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Aplikace:
Sprej se před použitím dobře protřepe. Zapne se klimatizace, teplota nastaví na chlazení, ventilátor na cirkulaci uvnitř vozidla a klimatizace se nechá běžet na maximální výkonový stupeň. Zavřou se všechna okna, případně i střešní okno. Automatický sprej se postaví na podlahu u spolujezdce, aktivuje se hlavice spreje, opustí se vnitřek vozu a zavřou se dveře. Sprej automaticky stříká po dobu cca 2 minut. 10 minut se pak nechá působit a následně se celý vnitřek automobilu nechá dobře vyvětrat.

Množství: 150 ml sprej
Obj.č. 71450


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.