PETEC 71350 Pěnový čistič a dezinfekce klimatizací

PETEC 71350 Pěnový čistič a dezinfekce klimatizací (3)

Speciální pěna ve spreji na čištění a dezinfekci systémů klimatizací a topení motorových vozidel. Více informací

 Skladem > 10 ks
198
240 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071350
EAN:
4013558713502
Hmotnost:
0.7 kg

Speciální pěna ve spreji na čištění a dezinfekci systémů klimatizací a topení motorových vozidel, příp. stavebních a zemědělských strojů.

  • intenzivně čistí příslušné části klimatizace
  • dlouhodobě dezinfikuje klimatizaci
  • ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy
  • brání vzniku zápachu klimatizace
  • včetně hadičky (60 cm)
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Sprej se před použitím dobře protřepe. Vypnou se všechna elektronická zařízení vozidla. Pěna se nastříká tak, aby pronikla až na výparník/kondenzátor klimatizace. Adaptér (prodlužovací hadička) se uvnitř vozidla zavede do vzduchového vyústění klimatizace a nastříká se tam celý obsah spreje. Po nanesení pěny se nesmí po dobu nejméně 30 minut spustit klimatizace/ventilátor. Aplikací pěnového přípravku se odstraňují z výparníků, vzduchových kanálů a odvodů zkondenzované vody bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy a zabraňuje se tak i vzniku typického zápachu klimatizací.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 71350


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.