PETEC 70850 Silikonové plastické mazivo ve spreji

PETEC 70850 Silikonové plastické mazivo ve spreji (2)

Vysoký mazací a dlouhodobý ochranný účinek pro plasty, pryž, kovy i dřevo, odolávající vodě i povětrnosti. Více informací

 Skladem 6 ks
99
120 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070850
EAN:
4013558708508
Hmotnost:
0.7 kg

Speciální silikonové plastické mazivo ve spreji s vysokým mazacím a dlouhodobým ochranným účinkem pro plasty, pryž, kovy i dřevo, odolávající vodě i povětrnosti.

  • vynikající vodu silně odpuzující plastické mazivo, které vytváří polymerní vrstvu molekul silikonu, díky které je ošetřený povrch stoprocentně vodotěsný
  • slouží pro údržbu a impregnaci vrchních ploch plastů, pryže, kovů i dřeva, například i pro ošetření všech plastů v interiérech vozidel, přístrojových desek, těsnění dveří apod.
  • vysoce účinný na promazávání pohyblivých částí a pro dlouhodobou ochranu proti korozi způsobené vlhkostí
  • spolehlivě odstraňuje a zamezuje vrzání a pískání plastových a pryžových součástí
  • používá se i jako montážní pomůcka při ukládání kabelů a u hadicových spojek
  • nevytváří skvrny, je transparentní a čichově neutrální
  • odolává vodě a vlivům povětrnosti
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Víceúčelové silikonové plastické mazivo (zejména pro kovy, plasty a gumu) se používá v údržbě, v opravárenství, v průmyslu atd. Působí dlouhodobě.

Aplikace:
Ošetřované místo se řádně očistí, sprej se dobře protřepe a pak se rovnoměrně tence nastříká silikonové mazivo ze vzdálenosti cca 20 cm. Podle potřeby se může rozetřít/zatřít čistým hadrem.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70850


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.