PETEC 70750 Sprej pro vyhledávání netěsností

PETEC 70750 Sprej pro vyhledávání netěsností (3)

Pro rychlé a snadné vyhledávání různých netěsností na potrubích, šroubeních, svárech, pneumatikách apod. Více informací

 Skladem 2 ks
105
127 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070750
EAN:
4013558707501
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek ve spreji pro rychlé a snadné zjišťování různých netěsností na potrubích, šroubeních, svárech, pneumatikách apod.

  • velmi snadno se vyhledávají i poměrně malé netěsnosti kupříkladu na potrubích pod tlakem, na armaturách, tlakových zásobních, pneumatických systémech, šroubeních, přírubách, svárech i pneumatikách apod.
  • jedná se o spolehlivou a rychlou metodu zkoušení netěsností
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek nalézá výborné uplatnění i v autoopravárenství, při údržbě a opravách stavebních a zemědělských strojů, v řemeslnických dílnách i v průmyslu, ale také v domácnosti a v hobby-sektoru.

Aplikace:
Před použitím se sprej dobře protřepe. Přípravek se nastříká na podezřelá místa. Pokud je na nich netěsnost, projeví se velmi silnou tvorbou bublin. Plastová potrubí a nastříkaná místa je po zkoušce nutné omýt čistou vodou. Přípravek se nesmí používat pro zjišťování netěsností potrubí s kyselinami!

Množství: 400 ml sprej
Obj.č. 70750


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.