PETEC 70260 Čistič a ochrana na nerezocel

PETEC 70260 Čistič a ochrana na nerezocel (1)

Přípravek ve spreji pro snadné a rychlé čištění a zároveň na ošetření povrchu nerezových ocelí, hliníku, mědi, mosazi, chromu atd. v rámci jednoho nástřiku. Více informací

 Skladem 6 ks
200
242 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070260
EAN:
4013558702605
Hmotnost:
0.6 kg

Prostředek ve spreji pro snadné a rychlé čištění a zároveň na ošetření povrchu nerezových ocelí, hliníku, mědi, mosazi, chromu atd. v rámci jednoho nástřiku.

  • odstraňuje a bez vzniku šmouh znečištění, jako je prach, špína, vápno, mastnota, rez, otisky prstů, oleje, pryskyřice apod.
  • zanechává lesklý ochranný film odpuzující nečistoty a vodu
  • přípravek je bez silikonu
  • pro vnitřní a venkovní aplikaci
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Použití:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Přípravek se nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na ošetřovanou plochu. Ta se potom vytře čistým hadrem. Lesklá plocha je takto nakonzervovaná po řadu měsíců.
Před použitím čističe se doporučuje zkusit jeho účinek na materiál na nějakém skrytém místě.

Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředí.

Množství: 500 ml sprej


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.