PETEC 70250 Bílé mazivo s dlouhodobým účinkem ve spreji

PETEC 70250 Bílé mazivo s dlouhodobým účinkem ve spreji (2)

Speciální mazivo ve spreji s dlouhodobým účinkem zejména pro kluzné plochy, ložiska, kování, zámky atd. Více informací

 Skladem > 10 ks
150
182 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070250
EAN:
4013558702506
Hmotnost:
1 kg

Speciální bílé mazivo ve spreji s dlouhodobým mazacím účinkem zejména pro kluzné plochy, ložiska, kování, zámky atd.

  • obsahuje multifunkční účinné látky pro dlouhodobé bezpečné mazání
  • vynikající mazací, kluzné a ochranné vlastnosti v široké teplotní oblasti
  • chrání před korozí, odpuzuje vodu
  • snižuje tření a opotřebení
  • velmi odolné proti vysokému tlaku, stříkající vodě, solím, kyselinám a louhům
  • velmi vhodné pro údržbu/mazání například pohyblivých dílů, kluzných ploch, kluzných i válečkových ložisek, ale i čepů, páček, vedení, bowdenů, zámků, kování, přírub, šroubů, při odstraňování vrzání, skřípání atd.
  • teplotní odolnost - 30°C až + 120°C
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek nalézá výborné uplatnění i v autoopravárenství, při údržbě a opravách stavebních a zemědělských strojů, v řemeslnických dílnách i v průmyslu, ale také v domácnosti a v hobby-sektoru.

Aplikace:
Ošetřované/mazané místo se důkladně očistí. Před použitím se sprej řádně protřepe a pak se mazivo rovnoměrně nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na ošetřované/mazané plochy.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70250


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.