PETEC 70160 Uvolňovač vstřikovačů

PETEC 70160 Uvolňovač vstřikovačů (1)

Přípravek ve spreji pro odstranění rzi a uvolnění vstřikovačů, vstřikovacích trysek, zapalovacích i žhavicích svíček, lambda sond, šroubení výfuků, spojovacích tyčí atd. Více informací

 Na objednávku 
155
188 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070160
EAN:
4013558701608
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek ve spreji pro odstranění rzi a uvolnění vstřikovačů, vstřikovacích trysek, zapalovacích i žhavicích svíček, lambda sond, šroubení výfuků, spojovacích tyčí atd.

  • snadná demontáž zkorodovaných dílů
  • intenzivní působení
  • vynikající schopnost vniknutí do spojení dílů
  • bez silikonu
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Použití:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Pokud je to možné, drátěným kartáčem odstranit hrubší usazeniny. Přípravek se nastříká na díly, které mají být demontované. Po několika minutách je lze uvolnit. Čím je délka působení přípravku větší, tím snadněji je možné uvolnění.

Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředí

Množství: 500 ml sprej


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.