PETEC 70065 Čistič brzd a součástí motorů

PETEC 70065 Čistič brzd a součástí motorů

Pro čištění součástí kotoučových i bubnových brzd, spojek, silně zaolejovaných a zašpiněných součástí motorů a strojů apod. Více informací

 Skladem u dodavatele 
710
859 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070065
EAN:
4013558700656
Hmotnost:
5 kg

Přípravek bez acetonu pro čištění brzd, spojek, dílů převodovek, karburátorů, palivových čerpadel, silně zaolejovaných či znečištěných dílů motorů, strojů atd.

  • rychle, efektivně a šetrně odmašťuje a čistí zejména součásti kotoučových i bubnových brzd, ale i spojek, dílů převodovek, karburátorů, palivových čerpadel, silně zaolejovaných či znečištěných dílů motorů, strojů atd.
  • rozpouští i zbytky zatvrdlých maziv, některých tmelů, pryskyřic, silikonů atd.
  • odmašťuje důkladně, rychle zasychá a nemá žádné korozní účinky
  • neobsahuje žádné korozivní substance
  • nalézá v dílenské praxi široké, víceúčelové použití
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace: Čištěné plochy se nejprve mechanicky zbaví hrubších nečistot. Čistič se nastříká pomocí rozprašovače na znečištěné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm nebo na tyto plochy nanese štětcem. Následně se nechá chvíli působit a potom se setře čistým hadrem. Při silněji ulpívající nečistotě se proces zopakuje. Zbytky se otřou čistým hadrem.

Množství: 5 l plastová nádoba / kanystr
Obj.č. 70065


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.