PETEC 70060 Čistič brzd a součástí motorů

PETEC 70060 Čistič brzd a součástí motorů (2)

Pro čištění součástí kotoučových i bubnových brzd, spojek, silně zaolejovaných a zašpiněných součástí motorů a strojů apod. Více informací

 Na objednávku 
70
85 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070060
EAN:
4013558700601
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek ve spreji bez acetonu pro čištění brzd, spojek, dílů převodovek, karburátorů, palivových čerpadel, silně zaolejovaných či znečištěných dílů motorů, strojů atd.

  • rychle, efektivně a šetrně odmašťuje a čistí zejména součásti kotoučových i bubnových brzd, ale i spojek, dílů převodovek, karburátorů, palivových čerpadel, silně zaolejovaných či znečištěných dílů motorů, strojů atd.
  • rozpouští i zbytky zatvrdlých maziv, některých tmelů, pryskyřic, silikonů atd.
  • odmašťuje důkladně, rychle zasychá a nemá žádné korozní účinky
  • neobsahuje žádné korozivní substance
  • nalézá v dílenské praxi široké, víceúčelové použití
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)Aplikace: Před použitím se sprej řádně protřepe. Čištěné plochy se nejprve mechanicky zbaví hrubších nečistot. Čistič se nastříká na znečištěné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm. Následně se nechá chvíli působit a potom se setře čistým hadrem. Při silněji ulpívající nečistotě se proces zopakuje. Zbytky se otřou čistým hadrem.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70060


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.