PETEC 70050 Uvolňovač zarezivělých šroubů a součástí s MoS2

PETEC 70050 Uvolňovač zarezivělých šroubů a součástí s MoS2 (2)

Pro rychlé uvolnění zrezivělých spojů, např. šroubů, matic a čepů. Díky MoS2 lze odstraňovač rzi použít také při extrémních teplotách a tlakovém zatížení. Více informací

 Skladem > 10 ks
98
119 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070050
EAN:
4013558700502
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek ve spreji pro uvolňování zarezivělých šroubů, matic, čepů apod. a ochranné/konzervační mazivo se sulfidem molybdeničitým MoS2.

  • uvolňuje zarezivělé šrouby, matice, čepy, závěsy dveří, smontované díly atd.
  • umožňuje rychlou demontáž zkorodovaných dílů, šroubových i kontaktních spojení
  • snadno a hluboko proniká mastnotou, nečistotou apod.
  • snižuje tření pohyblivých součástí
  • obsahuje molekulárně účinnou mazací přísadu zajišťující optimální skluz při montáži
  • syntetické kondicionéry a čističe zajišťují výborné penetrační a mazací vlastnosti, stejně jako vytlačování vody a ochranu proti korozi
  • vynikající ochrana a mazání všech povrchů, kde dochází ke kontaktu kovu na kov
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek se používá univerzálně pro uvolňování zarezivělých šroubů a jako ochranné mazivo v údržbě, opravárenství, v průmyslu atd. Lze ho aplikovat i při extrémních teplotách a tlakových zatíženích.

Aplikace:
Před použitím se doporučuje očistit místo aplikace od hrubých nečistot (např. drátěným kartáčem). Sprej se dobře protřepe. Pak se přípravek bohatě nastříká a několik minut se počká. Pokud jde o obzvláště zarezivělé spoje, je třeba nástřik zopakovat spolu s mechanickým uvolňováním spoje.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70050


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.