PETEC 70042 Odstraňovač rzi

PETEC 70042 Odstraňovač rzi (1)

Vysoce účinný přípravek na vodní bázi v nádobce se štětečkem proniká do rzi a utěsňuje dlouhodobě povrch ošetřeného místa. Více informací

 Na objednávku 
345
417 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070042
EAN:
4013558700427
Hmotnost:
0.3 kg

Vysoce účinný přípravek na vodní bázi v nádobce se štětečkem proniká do rzi a utěsňuje dlouhodobě povrch ošetřeného místa.

  • proniká do rzi, zabraňuje jejímu vývoji a utěsňuje povrch ošetřeného místa
  • kompatibilní s mnoha materiály
  • lze použít také na vlhkém povrchu
  • není třeba umývat
  • možnost přetmelit polyesterovým a epoxidovým tmelem
  • teplotní odolnost – 40°C až + 80°C, po úplné reakci
  • po přelakování odolnost vůči vodě, slané vodě, lehkým kyselinám, louhům apod.
  • není toxický, šetrný k životnímu prostředí
  • široké využití (automobil, dům, stavební a zemědělské stroje, průmysl a řemeslo)
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Použití:
Teplota zpracování: + 5°C až + 35°C. Před použitím se nádobka dobře protřepe. Drátěným kartáčem se odstraní hrubé nečistoty a ošetřovaný povrch se důkladně vyčistí a odmastí. Odrezovač se nanese na zkorodovaná místa a nechá působit. Po 3 hodinách reakční a vytvrzovací doby se na ošetřené místo použijí běžné tmely a přelakuje se. Pro jistotu se doporučuje uvedený postup předem na jednom místě vyzkoušet.
Pokud by došlo ke kontaktu odrezovače s lakovanou plochou, je třeba ho ihned odstranit umytím vodou. Po použití se nádobka uzavře.

Skladovatelnost: 60 měsíců při teplotě skladování +5°C až 35°C

Množství: 250 ml nádobka se štětečkem


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.