PETEC 70040 Odstraňovač koroze s ochranným účinkem

PETEC 70040 Odstraňovač koroze s ochranným účinkem (2)

Pro zamezení a odstranění rzi chemickým procesem, pro ochranu proti ní a konzervaci kovových předmětů. Více informací

 Skladem > 10 ks
235
284 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070040
EAN:
4013558700403
Hmotnost:
0.6 kg

Přípravek ve spreji pro zamezení a odstranění rzi chemickým procesem, pro ochranu proti ní a konzervaci kovových předmětů.

  • zamezuje pokračování koroze
  • odstraňuje korozi
  • konzervuje dlouhodobě ošetřené předměty, ty se mohou přelakovat
  • má vysokou vzlínavost
  • velmi dobře přilne k ošetřené ploše, odpadá použití primeru
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek se používá univerzálně pro zamezení a odstranění koroze předmětů v údržbě, autoopravárenství, v průmyslu atd.

Aplikace:
Teplota pro aplikaci přípravku je + 15°C až + 25°C. Před použitím se sprej dobře protřepe. Hrubé nečistoty se odstraní drátěným kartáčem nebo přípravkem PETEC Čistič brzd (obj. č. 70060). Přípravek se nastříká na korodující místo a nechá se působit po dobu cca 7 minut. Pak se uvedený postup ještě dvakrát. Po zhruba 5 hodinách lze ošetřené místo přelakovat.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70040


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.