Pedálová pneumaticko-hydraulická pumpa HHB-70BQ

Pedálová pneumaticko-hydraulická pumpa HHB-70BQ
  • Pedálová pneumaticko-hydraulická pumpa HHB-70BQ
  • Pedálová pneumaticko-hydraulická pumpa HHB-70BQ (2)

Pneumaticko-hydraulická pumpa s pedálovým ovládáním (multiplikátor) pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení atd. Více informací

 Skladem > 10 ks
5 990
7 248 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
890600HHB70BQ
EAN:
8596386013656
Hmotnost:
9 kg

Pneumaticko-hydraulická pumpa s pedálovým ovládáním (multiplikátor) se používá tam, kde se jako zdroj energie preferuje stlačený vzduch nebo, kde není elektrický proud k dispozici, a to pro pohon jednočinných hydraulických válců, rozpínáků, stahováků, hydraulických lisů, nůžek atd.

  • kvalitní pneumaticko-hydraulická pumpa (multiplikátor) pro pohon jednočinných hydraulických válců, různých hydraulických zařízení, hydraulických lisů, rozpínáků apod.
  • připojí se místo jinak aplikovaného ručního čerpadla / pumpy, pomocí stlačeného vzduchu přiváděného do multiplikátoru se vytváří síla působící na hydraulickou část a výsledným efektem je hydraulický tlak
  • robustní, kompaktní konstrukce
  • integrovaný zásobník hydraulického oleje
  • pedálové ovládání / spínač umožňuje ponechat volné ruce, ovládání rukou se nevylučuje
  • spodní rám / zásobník hydraulického oleje
  • dodává se včetně připojovacích hadic
  • vysoká kvalita, provozní spolehlivost a dlouhá životnost


Parametry:

pracovní / výstupní tlak
využitelný objem oleje
stlačený vzduch
průtok oleje – bez zatížení    
průtok oleje – zatížený
délka hydraulické hadice
délka vzduchové hadice
rozměry
hmotnost
700 bar
1700 cm³
8 bar
0,85 l/min.
0,17 l/min.
1,5 m
1,0 m
280 x 150 x 200 mm
8,1 kg
Pedálová pneumaticko-hydraulická pumpa HHB-70BQ (2)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.