Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8

Pákové nůžky na plech a ocelové profily HS-8 (1)

Pákové nůžky na plech (až 6 mm) a ocelové profily se používají pro stříhání silnějších kratších plechů, hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod. Více informací

 Na dotaz 
2 290
2 771 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8100000000HS8
EAN:
8596386015230
Hmotnost:
16 kg

Pákové nůžky na plech a ocelové profily se používají pro stříhání silnějších kratších plechů, hranatého plného materiálu, ocelových kulatin, čepů, šroubů apod.

  • pákové nůžky na plech s nožem dl. 200 mm
  • stříhat lze ocelové plechy, plochou ocel i ocel kulatou
  • nůžky mají přidržovač stříhaného materiálu a standardně krátkou páku
  • pracovní části nůžek jsou zhotoveny z vysoce kvalitní, nástrojové oceli, speciálně kalené
  • nůžky ve standardním provedení mají odolnou konstrukci, takže jsou vhodné pro běžné nasazení v řemeslnických provozovnách, na stavbách atd.


Parametry:

délka nože
max. tloušťka stříhání    
ocelový plech
plochá ocel
kruhová ocel
rozměry balení
hmotnost
200 mm

6,0 mm
70 x 6 mm
Ø 13 mm
50 x 45 x 16
16 kg

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.