Pákové krimpovací kleště pro trubková oka a spojky a nepájené spoje HHYJ-80

Pákové krimpovací kleště pro trubková oka a spojky a nepájené spoje HHYJ-80

Precizní pákové lisovací kleště pro trubková kabelová oka a spojky standardního provedení a stočených lankových vodičů. Více informací

 Na dotaz 
1 750
2 118 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8906000HHYJ80
EAN:
8596386013571
Hmotnost:
3.5 kg

Precizní pákové lisovací kleště jsou určené pro trubková kabelová oka a spojky standardního provedení, pro trubková oka a spojky stočených lankových vodičů a pro špičky pro nepájené spoje (DIN 46234) a konektory (DIN 46230).

  • krimpovací / lisovací rozsah 8 - 80 mm2
  • způsob krimpování - vrubové vytlačení
  • lisování je snadné, přesné a vyžaduje díky pákovému převodu jen malou sílu
  • vysoká odolnost a dlouhá životnost
  • délka 635 mm, hmotnost 3,2 kg

 


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.