Odstraňovač pachových stop kun KEMO Z101

Odstraňovač pachových stop kun KEMO Z101

Odstraňovač pachových stop kun ve spreji 500 ml. Více informací

 Skladem u dodavatele 
310
375 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Kemo-Electronic
Katalogové číslo:
66500KEMOZ101
EAN:
4024028040691
Hmotnost:
1 kg

Kuny si své teritorium značkují. Odstraňovač pachových značek kun odstraňuje pachové stopy v motorovém prostoru a je nezbytný jako příprava před efektivním použitím modulů nebo sprejů pro odpuzování kun. Pokud zanedbáte toto opatření, muže se kuna uchýlit k obraně svého teritoria.

Použití:
- Používejte pouze na vychladlý motor / motorový prostor!
- Odstraňovačem pachových značek postříkejte celý motor, připadne motorový prostor včetně vnitřní strany kapoty motoru a rovněž blatníky.
- Nechte cca 2 až 3 minuty působit, omyjte vodou. Odstraňovač pachových značek kun nesmývejte pomocí vysokotlakého čisticího přístroje a buďte mimořádné opatrní u citlivých elektronických součástek.

Odstraňovač pachových značek sám o sobě nechrání před okusem kunami! Pro ochranu před okusem kunami použijte moduly nebo Z100 postřik proti kunám!

Kemo-Electronic GmbH se sídlem v Geestlandu je německou rodinnou firmou, která se již více než 30 let zabývá výrobou a distribucí mnoha produktů, jako jsou různé díly používané při stavbě domů, moduly světelné a zvukové techniky, alarmy, kamerové systémy, detektory, součásti pro elektroniku automobilů, ale také přístroje na ochranu proti škůdcům, např. kunám atd.

Do poslední kategorie se řadí vyspělé elektronické odpuzovače hlodavců, krtků, hrabošů a kun. Velmi známé jsou elektronické / ultrazvukové odpuzovače kun pro motorová vozidla.