Ochranné pracovní brýle HAZET 1985-5

Ochranné pracovní brýle HAZET 1985-5

Speciální ochranné pracovní brýle vysoké kvality, odolné proti poškrábání. Více informací

 Skladem u dodavatele 
725
877 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
HAZET
Katalogové číslo:
8910000019855
EAN:
4000896155637
Hmotnost:
0.3 kg

Speciální ochranné pracovní brýle vysoké kvality optimálně padnou, neboť jsou perfektně přizpůsobivé k tvaru hlavy, jsou extrémně odolné proti poškrábání, mají povlak zabraňující zamlžování a navíc sportovní design. Jedná se o lehké brýle zejména pro uživatele s neomezeným periferním vnímáním, které zabezpečují optimální zakrytí oční oblasti plochým základním zakřivením a dobrý výhled směrem dolů díky sklonu skel 11° (omezuje se riziko zakopnutí). Nabízejí nejvyšší komfort nošení díky inovativnímu konceptu oblouku s technologií X-Stream. Skla optimalizovaná ke sklonu čela umožňují nezkreslenou kvalitu obrazu a vidění bez únavy očí. Především při dlouhém používání a nošení spolu s dioptrickými brýlemi to představuje plus v komfortu nošení.
Používají se jak při práci (broušení, soustružení, frézování apod.), tak také pro volný čas i sport.
Materiál: skla polykarbonát, bezbarvý UV 2C-1,2, povrchová úprava Supravision NC (zevně optidur NC / uvnitř 4C Plus) odpovídají normě DIN EN 166-168, UV 400.


Firmu HAZET-WERK Hermann Zever GmbH & Co. KG se sídlem v německém Remscheidu není třeba nijak zvlášť představovat. V roce 2018 oslavila tato společnost 150. výročí své existence. Představuje to ohromné zkušenosti s vývojem a výrobou ručního nářadí, dílenských vozíků a speciálního nářadí nejvyšší kvality ve 3 závodech v Remscheidu a v jednom v Heinsbergu. Produkty se značkou HAZET patří k tomu nejlepšímu, co se v této oblasti používá v průmyslu, v automobilové a letecké technice atd.
Celou produkci této firmy charakterizuje high-tech vývoj, integrovaný systém řízení, kvality, ochrany životního prostředí a energie (DIN ISO 9001, DIN ISO 14001 a DIN EN ISO 50001), použití nejkvalitnějších materiálů, maximální preciznost a nejnovětší technologie ve výrobě, testy životnosti, vlastní kalibrační laboratoř (DIN EN ISO/IEC 17025), servisní centrum, velké prezentační a školicí centrum apod.