Ochranná fólie ABF 95/0,8 FGK2

Ochranná fólie ABF 95/0,8 FGK2 (3)
  • Ochranná fólie ABF 95/0,8 FGK2 (3)
  • Ochranná fólie ABF 95/0,8 FGK2 (1)

Speciální fólie (tloušťka 0,8 mm, šířka 95 mm, délka 1 m) slouží jako velmi účinná ochrana proti poškození plechů ohýbaných ve všech typech ohýbaček. Více informací

 Na objednávku 
799
967 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000ABF95FGK2
EAN:
4250154643547
Hmotnost:
0.5 kg

Dva druhy speciálních fólií slouží jako velmi účinná ochrana proti poškození plechů ohýbaných ve všech typech ohýbaček plechů. To je důležité zejména při ohýbání hliníku, nerezové oceli, povrchově upravených, lakovaných plechů apod. Díky ochranným fóliím se tak při ohýbání zabrání vzniku typických rýh, ohýbacích linií, změnám zbarvení v místech ohybu atd.

ABF 95/0,8 FGK2 - silnější ochranná fólie (tloušťka 0,8 mm, šířka 95 mm, délka 1 m) dobře chrání i při větších nerovnostech, rýhách a nečistotách na ohýbacích čelistích, což je v praxi dost běžné, tyto nerovnosti, nečistoty apod. se do ohýbaného plechu neobtisknou nebo jen velmi nepatrně, při ohýbání je patrné lehké zvýšení tlaku a také ohýbací poloměr je poněkud kulatější než při použití tenké ochranné fólie, fólie se na stejném místě může jako ochranná při ohýbání použít zhruba 30-krát.

Ochranná fólie ABF 95/0,8 FGK2 (1)

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.