O nás

Základní informace o společnosti

Fakturační adresa (sídlo firmy):
AKADEA s.r.o., Přepeřská 1809, 511 01 Turnov, IČO 64824179, DIČ CZ64824179, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značna C 8576 

Adresa provozovny:
AKADEA s.r.o., Vrchlického 1208, 511 01 Turnov

 

Profil společnosti

Společnost AKADEA s.r.o. byla založena již v roce 1995 (pod původním názvem AUTOSERVIS AKADEMIE, spol. s r.o.). V začátku činnosti se jednalo o vydavatelství odborných časopisů (AUTOservis, pneuSERVIS / rychloServis a později i Auto/Moto/Pneu SERVIS), o prodej technické literatury, zastoupení britské firmy Autodata Limited a také o pořádání školení, seminářů, konferencí a celostátních soutěží v oboru autoopravárenství. Později se podnikatelská aktivita firmy AKADEA s.r.o. soustředila na založení a provozování několika významných internetových obchodů:

www.profiobchod.eu

- internetový velkoobchod pro profesionální obchodníky v oblasti ručního, elektrického a pneumatického nářadí, přístrojů, strojů, zařízení, měřidel, manipulační i zdvihací techniky, vybavení pro dílny, průmysl, stavby, dům i zahradu, výrobků pro údržbu vozidel, autokosmetiky, chemotechnických přípravků a dalších.

www.aamarket.cz  

- internetový maloobchod profi i hobby nářadí, dílenského nábytku, autochemie a zahradnických potřeb. Najdete tu produkty pro servis a údržbu vozidel, vybavení pro dílny, stavby i zahradu.

www.autodata.cz

- internetový prodej českých online aplikací a knih z oblasti autoopravárenství. Jedná se o technické informace pro údržbu a opravy motorových vozidel anglického vydavatelství Autodata Ltd.