Krém na ochranu rukou pr88 - kbelík 10 l

Krém na ochranu rukou pr88 - kbelík 10 l (1)

Profesionální krém pro preventivní ochranu pokožky rukou při práci s oleji, plastickými mazivy, laky, PU-lepidly atd. Více informací

 Skladem u dodavatele 
3 300
3 993 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000008010
EAN:
8596386510667
Hmotnost:
10.2 kg

Profesionální krém pro preventivní ochranu pokožky výborně chrání ruce při práci s oleji, plastickými mazivy, laky, grafitem, rzí, prachem, dehtem, PU-lepidly, umělými pryskyřicemi, polyestery, silikony atd. Nehodí se pro práci s vodou (pro takovou činnost je určené pleťové mléko Rath's aqua protect). Je produktem nové generace a nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

  • jednoduché použití
  • krátká doba schnutí
  • nelepí, nezanechává žádné otisky
  • umožňuje pevné uchopení nářadí
  • neovlivňuje citlivost/hbitost prstů
  • velmi vysoký ochranný potenciál během práce
  • ulehčuje čištění/mytí rukou
  • neobsahuje žádné konzervační látky ani silikony
  • velmi dobře se snáší s pokožkou
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN).


Použití:
Před zahájením práce se na ruce dá cca 2-3 ml (množství velikosti lískového ořechu) krému a ten se pečlivě vetře do rukou (obzvláště v místech nehtů a nehtových lůžek) a nechá uschnout. Suchý, elastický, dotykově stabilní, spolehlivý ochranný film vytváří účinnou bariéru mezi pokožkou a na ni působící pracovní látkou a zabraňuje pronikání částic nečistoty do pokožky. Po skončení práce se ruce nahrubo otřou hadrem (pokud je to kvůli vrstvě nečistot vůbec zapotřebí), pozvolna umyjí vodou, dobře se opláchnou a osuší. Nečistoty se spláchnou z rukou spolu s krémem pr88. Použití dalších mycích/čisticích prostředků už zpravidla není zapotřebí. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Krém pr88 je biologicky odbouratelný. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.

Kbelík 10 l stačí na cca 3000-5000 použití.

Obj.č.: 101-P-10000

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.