Krém na ochranu rukou pr88 - 100 ml

Krém na ochranu rukou pr88 - 100 ml (1)
 • Krém na ochranu rukou pr88 - 100 ml (1)
 • Krém na ochranu rukou pr88 - 100 ml (4)

Profesionální krém pro preventivní ochranu pokožky rukou při práci s oleji, plastickými mazivy, laky, PU-lepidly atd. Více informací

 Skladem > 10 ks
100
121 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000810050
EAN:
4026081000049
Hmotnost:
0.2 kg

Profesionální krém pro preventivní ochranu pokožky výborně chrání ruce při práci s oleji, plastickými mazivy, laky, grafitem, rzí, prachem, dehtem, PU-lepidly, umělými pryskyřicemi, polyestery, silikony atd. Nehodí se pro práci s vodou (pro takovou činnost je určené pleťové mléko Rath's aqua protect). Je produktem nové generace a nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

 • jednoduché použití
 • krátká doba schnutí
 • nelepí, nezanechává žádné otisky
 • umožňuje pevné uchopení nářadí
 • neovlivňuje citlivost/hbitost prstů
 • velmi vysoký ochranný potenciál během práce
 • ulehčuje čištění/mytí rukou
 • neobsahuje žádné konzervační látky ani silikony
 • velmi dobře se snáší s pokožkou
 • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN)


Použití:
Před zahájením práce se na ruce dá cca 2-3 ml (množství velikosti lískového ořechu) krému a ten se pečlivě vetře do rukou (obzvláště v místech nehtů a nehtových lůžek) a nechá uschnout. Suchý, elastický, dotykově stabilní, spolehlivý ochranný film vytváří účinnou bariéru mezi pokožkou a na ni působící pracovní látkou a zabraňuje pronikání částic nečistoty do pokožky. Po skončení práce se ruce nahrubo otřou hadrem (pokud je to kvůli vrstvě nečistot vůbec zapotřebí), pozvolna umyjí vodou, dobře se opláchnou a osuší. Nečistoty se spláchnou z rukou spolu s krémem pr88. Použití dalších mycích/čisticích prostředků už zpravidla není zapotřebí. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Krém pr88 je biologicky odbouratelný. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.

Nádobka 100 ml stačí na cca 30-50 použití.

Obj.č.: 101-P-100

Krém na ochranu rukou pr88 - 100 ml (4)

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.