Kleště na páskové/pérové samosvorné hadicové spony 058-6014G

Kleště na páskové/pérové samosvorné hadicové spony 058-6014G

Speciální kleště se šikmými čelistmi (45°) určené k montáži/demontáži páskových / pérových hadicových spon. Více informací

 Skladem > 10 ks
329
398 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900005860147
EAN:
8596386517147
Hmotnost:
0.5 kg

Speciální kleště se šikmými čelistmi (45°) určené k montáži/demontáži páskových / pérových hadicových spon, s mechanismem zajištění v sevřeném stavu nesklouzávají ze spony, dobře se s nimi pracuje i ve velmi obtížně přístupných místech. Otočné čelisti umožňují uchycení zámku spony v libovolném úhlu.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.