Klempířský zakružovací stroj RBP 300 PPN

Klempířský zakružovací stroj RBP 300 PPN

Max. tloušťka zakružovaného plechu 1,0 mm (v celé pracovní šířce) nebo až 3,0 mm (úzký plech). Více informací

 Na objednávku 
17 960
21 732 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000RBP300PPN
EAN:
8596386515402
Hmotnost:
12 kg

Klempířský zakružovací stroj se používá zejména v klempírnách pro výrobu trubek, válců atd. stáčením tabulí plechu. Stočený plech se ze stroje snadno vyjme po vykývnutí předního stáčecího válce. Zakružovací stroj se skládá ze tří válců, kterými se při postupném utahování spodního válce dosáhne stočení plechu až na minimální průměr (průměr stáčecího válce). Válce jsou opatřeny drážkami pro tvarování drátů. Nedoporučuje se překračovat maximálně uváděnou tloušťku plechu, neboť by mohlo dojít k průhybu uprostřed válců. Zakružovačka RBP 300 PPN představuje malý profesionální stroj s pracovní šířkou 300 mm. Zakružovat lze plechy až do síly 3,0 mm (v případě úzkého plechu), jinak do síly 1,0 mm přes celou šířku. Drážky ve válcích jsou dimenzovány pro tvarování drátů o průměru 1,0 až 5,0 mm. Zakružovačka se upíná do svěráku nebo ji je možné připevnit na pracovní stůl. Válce jsou jemně broušené z tvrdé speciální oceli (900 MPa). Stroj v profesionálním provedení má velmi odolnou konstrukci, takže je vhodný i pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů.

Parametry:
max. tloušťka zakružovaného plechu 1,0 mm (v celé pracovní šířce) nebo až 3,0 mm (úzký plech), pracovní šířka 300 mm, hmotnost 11 kg

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.