Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10

Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10
  • Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10
  • Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10
  • Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10
  • Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10
  • Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10 (5)

Hydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod., 10 t, výškově nastavitelná ramena. Více informací

 Skladem 9 ks
2 390
2 892 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8210000000010
EAN:
8596386011928
Hmotnost:
11 kg

Kvalitní a výkonný dvou- a tří-ramenný hydraulický stahovák ložisek, řemenic, ozubených kol apod. s demontážní sílou 10 t má ve dvou polohách výškově nastavitelná ramena. Na tělese hydraulické pumpy je závit s pouzdrem, na kterém jsou uchyceny ramena stahováku. Pouzdro je tak možné zašroubovávat nebo vyšroubovávat a tak měnit délku ramen/upínací hloubku. Hydraulická pumpa je ovládána pákou. Stahovák lze rychle upravit jako dvouramenný nebo tříramenný. Stahování pomocí tohoto hydraulického stahováku je snadné a realizuje se velkou sílou. Kvalitní hydraulika a vysoká jakost materiálu stahováku jsou zárukou provozní spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Technické parametry: síla 10 t, max.rozevření 250 mm, max.zdvih pístu 50 mm

Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10 Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10 Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10 Dvou- nebo tříramenný hydraulický stahovák HHL-10 (5)

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.